Úvod> O nás

O nás

Elektromontážní firma ELPOL Police s.r.o. byla založena v roce 1996 Jiřím Heinzelem a Miroslavem Šolcem. Vznikla na základě historických předchůdců elektrikářského řemesla, ve kterém ve třicátých letech dvacátého století založil svou živnost p.Šulc z Police nad Metují, dalšími pokračovateli byly společnosti ERAM Hradec Králové, KOVOPODNIK BROUMOV a ELKOPOL s.r.o.

Působnost společnosti je v převážné většině v regionech měst Police nad Metují, Broumov, Hronov, Náchod, Teplice nad Metují a Červený Kostelec. Některé zakázky však provádí i mimo tento region a to hlavně ve městech Hradec Králové, Praha, Česká Lípa, Volary, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Orlicí, Chrudim a další.

Společnost zaměstnává kvalifikované odborné pracovníky, kteří jsou vyučeni v oboru elektro a získali na základě vyhlášky 50/78 Sb. kvalifikace dle § 6 – 8, 9. I nadále věnuje pozornost odbornému růstu svých zaměstnanců, kterou zajišťuje účastí na různých kurzech a školeních v oboru elektro. Pro výkon práce společnost ELPOL Police s.r.o. používá nejmodernější techniku a prostředky, které ulehčují práci a zvyšují produktivitu a kvalitu provedených prací. Naše společnost se snaží svým zákazníkům předat veškeré informace o nových trendech v oboru elektro a doporučit co nejlepší řešení prováděné elektroinstalace.

ELPOL Police s.r.o. dlouhodobě spolupracuje se Střední průmyslovou školou Hronov a Střední průmyslovou školou v Dobrušce, jejichž žáci provádějí svou odbornou praxi pod vedením pracovníků naší společnosti a získávají tak nové zkušenosti přímo na pracovištích.

Bude nás velmi těšit, pokud se na naši společnost obrátíte s Vašimi požadavky a my Vás přesvědčíme, že společnost ELPOL Police s.r.o. bude Vaším spolehlivým obchodním partnerem.

Všem našim minulým, současným ale i budoucím obchodním partnerům děkujeme za důvěru.

Kontaktujte nás

ELPOL Police s.r.o.
Zahradní 282, Police nad Metují

IČO: 252574439
DIČ: CZ 252574439

tel.: +420 491 541 160


Webové stránky vytvořil Acceler | Mapa stránek | Výměna odkazů